Welcome to شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
تلفن: +86-755-26011271
رده محصول
تماس با ما

شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 6 / F، ساختمان 2، 10 منطقه صنعتی، Tianliao، Gongming، منطقه Guangming جدید، شنژن، چین

تلفن: + 86-755-26011271

موبایل: + 86-13971031802

تماس: جین

پست الکترونیکی: manager@knsledscreen.com

تماس: آفتابی

پست الکترونیکی: sales@knsledscreen.com

تماس: تینا

پست الکترونیکی: sales3@knsledscreen.com

دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

The-Big-PK-of-the-Four-Satellite-TV-New-Year's-Eve-in-2019-LED-Screen + Black-Technology-Picking-up-Beauty-Dancing-Beauty

هونان تلویزیون ماهواره ای: چند بعدی طراحی پانوراما, بازی زیربخش LED صفحه نمایش

هونان تلویزیون ماهواره ای سالانه کنسرت انتظارات مخاطبان را در رقص طراحی بسته بندی بصری و جنبه های دیگر را تازه می کند آوردن شما طیف گسترده ای از جشن های صوتی و تصویری. امسال هونان تلویزیون ماهواره ای سالانه کنسرت مرحله در راه همه جانبه با "موسیقی موتور" به عنوان مفهوم خلاق بصری اصلی دعوت از اساتید بین المللی جلوه های بصری به تمرین چاقو و ایجاد آثار کلاسیک ارتقا یافته است.

1

هونان ماهواره ای تلویزیون سال نو جشن شب مرحله تصویب چند بعدی طراحی پانوراما که ترکیبی از جهان جدید در مرحله مفهومی و ساده و جوی است. مرحله کل است متشکل از سه قوس بزرگ LED صفحه نمایش LED صفحه نمایش زمین LED صفحه نمایش تلفن همراه آسمان، تعلیق مرحله، مرحله بلند، بلند کردن صفحه نمایش شفاف نیم دایره و غيره. پخش زنده با حالت عکاسی جدید به ارمغان می آورد تجربه های صوتی و تصویری. این نشان می دهد که سال نو حزب رقص زیبایی هونان، ماهواره نه تنها تعداد زیادی از چراغ صفحه نمایش صفحه نمایش استفاده می کند، اما نسبتا غنی از کف هم نوع صفحه نمایش صفحه نمایش کاشی به "شناور" روی صفحه نمایش تلفن همراه آسمان در هوا ، و سپس به منطقه وسیعی از صفحه نمایش شفاف، همه را شامل می شود می توان گفت.

کنسرت سال هونان تلویزیون ماهواره ای همواره در صف مقدم تکنولوژی مرحله نشان دادن اعتقادش نوآوری مستمر است. بر اساس سال گذشته با تکنولوژی بالا مانند واقعیت مجازی طرح ریزی پانوراما علیرضا فن آوری، زمان واقعی ردیابی و غيره امسال شب سال نو نیز پیشرفته مانند افزایش زمان واقعی دید نور ردیابی ردیابی لیزری و دوربین اضافه شده ردیابی. ترکیب صفحه نمایش LED بر روی سایت و تکنولوژی سیاه رسیدن به سوئیچ بین فازی مجازی و واقعیت ايجاد اثر بر روی سایت صوتی و بصری.

ژجیانگ تلویزیون ماهواره ای: نامنظم اژدها به شکل مرحله، بینائی چهل سال اصلاحات و باز به بالا

ژجیانگ تلویزیون ماهواره ای به یکی از سه کانال های تلویزیونی داخلی دو سال اخیر بوده است. ژجیانگ تلویزیون ماهواره ای در طراحی صحنه این سال شب سال نو نوآوری شکستن از طریق طراحی ساختار متقارن قبلی years'stage ساخته شده است. با فرم تجسم دو لبه های بزرگ اژدها چشم انداز اصلی صحنه و فرم ارتفاع مثلثی شکل مرحله مرحله جدا شده "اژدها مروارید" پیشرو بدن تا 9 متر و از طرف دیگر در مرحله. مشتاقانه منتظر است تا با استفاده از قصد چینی اژدها به چین است که ساخت بلندی در 40 سال گذشته اصلاحات و باز کردن.

1546825846126906.JPG

امسال، ژجیانگ ماهواره ای تلویزیون سال نو حوا ارائه تصویری نیز در راه همه جانبه ارتقا یافته است. علاوه بر استفاده از یک منطقه بزرگ سنتی LED صفحه نمایش پس زمینه باز و بسته شدن صفحه نمایش استفاده می کند صفحه یخ شفاف، که می توانند ترکیبی از نور و سایه نزدیک و در عملکرد مرحله، آن ادغام با صفحه نمایش طرح و تکنولوژی مجازی برای ایجاد یک فضای با شکوه. جیانگسو تلویزیون تکنولوژی کمک ضیافت یخ روی صفحه نمایش نشان می دهد هوا ساخت ماهواره ای

تلویزیون ماهواره ای جیانگ سو بدون شک بزرگترین برنده در مسابقه برای این کنسرت را در سال 2019 است. هونان تلویزیون ماهواره ای در مدت مشابه ضرب و شتم و در صدر لیست رتبه بندی. البته از تلویزیون ماهواره ای جیانگ سو می تواند دستیابی به چنین نتیجه خوب، باید آن را از هم زياد حزب شب و تکمیل با کیفیت بالا.

طراحی مرحله اصلی تلویزیون ماهواره ای جیانگ سو کنسرت در 2019 معنای "آسمان و زمین" طول می کشد و آن را به دو مرحله تقسیم: آسمان و زیرزمینی. بازگرداندن زمین به آشپزخانه مربع و سه حلقه صفحه نمایش تشکیل شده از "یخ صفحه نمایش" اضافه شده بالا، که می تواند به شکل یک دایره بسته می شود. در مقایسه با سال های گذشته، جدید "آسمان نمایش" دیگر تغییرات قابل انعطاف است که می تواند با استفاده از پاسخ به محتوای عملکرد مرحله زمین را با کمک نور تحول اما به استفاده کامل از فضا بیان در مرحله محدود است برداشته و توسط سه حلقه روی صفحه نمایش تغییر شکل های مختلف و زرق و برق دار "آسمان شهر" ایجاد کاهش.

مرحله اصلی و کنترل عددی روشنایی سیستم آویز قاب ساختار زیبایی رقص های اصلی مرحله را تشکیل می دهند. علاوه بر مرحله مرکزی دو پرده نور دیوار در هر دو انتهای محل به عنوان پس زمینه این کنسرت وجود دارد. سه حلقه پتو نور اطراف مرحله است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بلند کردن وجود دارد. پتو پوشانده شده است توسط کامپیوتر چراغ و چراغ صفحه نمایش.

فناوری تلویزیون ماهواره ای شرقی "ساعت شنی" را قادر می سازد به جریان

چگونه برای رسیدن به در همان زمان نزدیک به پیشرفت محتوا و نوآوری های فنی روحانی نیاز از مردم عادی، فرهنگ سنتی محبوب را، تبدیل به سازندگان شب سال نو شرقی در 2019 تفکر و تلاش برای حل شده مشکل. برای همین ژائو دقیقه است که در طراحی صحنه چینی فیلم Huabiao جوایز و جوایز خروس طلایی شرکت دعوت به 2019 شرقی ماهواره ای تلویزیون سال نو شب است.

13

مرحله اصلی محل كشت مرسدس بنز به عنوان ساعت شنی جریان طراحی شده است. سابقه و هدف مرحله بزرگ LED صفحه نمایش است. مرکز دستگاه جریان زمان است. لبه هر مرحله از یک صفحه نمایش چراغ liftable و چراغ های متحرک تشکیل شده است. منجر به اطراف و مارپیچی طراحی با استفاده از دستگاه جریان به عنوان مرکز است که می تواند نه تنها افزایش و سقوط، اما همچنین فاز. چرخش دایره متحد المرکز

انواع فن آوری، از جمله علیرضا واقعیت فناوری بهبود, با آهنگ ستاره فوق العاده و مناسب ترین جلوه های بصری ایجاد همکاری می نماید. طراحی کل مرحله می تواند نه تنها دیدن آوانگارد فنی به معنای همه جا اما همچنین تلاش برای بیان احساسات و درجه حرارت، ارائه ادغام علم و تکنولوژی و هنر اختصاص.

دنیای واقعی محدود است و دنیای خیالی بی نهایت است. هر سال هر ماهواره بزرگ حزب حوا در سال جدید تلویزیون از طریق تخیل در رقص زیبایی می توانید آوردن تفکر بیشتر به کسانی که در رهبری مرحله اجاره روی صفحه نمایش و هنرهای نمایشی صنعت می باشد. در شب سال نو امسال چهار طرف، تقسیم صفحه نمایش LED و تکنولوژی های سیاه و سفید با موفقیت پرتوهای حزب رقص زیبایی، با استفاده از مرحله پر از حس تکنولوژی به تعامل واقعی در سراسر روی صفحه نمایش بی نظیر ایجاد تحریک است از جشن به استماع مخاطبان.


شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود