Welcome to شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
تلفن: +86-755-26011271
رده محصول
تماس با ما

شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 6 / F، ساختمان 2، 10 منطقه صنعتی، Tianliao، Gongming، منطقه Guangming جدید، شنژن، چین

تلفن: + 86-755-26011271

موبایل: + 86-13971031802

تماس: جین

پست الکترونیکی: manager@knsledscreen.com

تماس: آفتابی

پست الکترونیکی: sales@knsledscreen.com

تماس: تینا

پست الکترونیکی: sales3@knsledscreen.com

دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

استفاده از صفحه نمایش

امروز، صفحه نمایش LED در زمینه گسترده استفاده می شود. صفحه نمایش LED اثربخشی هتل LEDelectronic نمایش چهارمین رسانه های بزرگ تبلیغاتی پس از تلویزیون، روزنامه، شبکه است. این مزایای مادی و معنوی را برای سرمایه گذاران و مزایای اقتصادی به ارمغان می آورد، صفحه نمایش الکترونیکی LED را می توان از رایانه، تلویزیون، VCR، VCD، دوربین های ویدئویی و سایر اطلاعات منتقل شده دریافت کرد و انیمیشن متنی و سه بعدی، اطلاعات متنی را در هر زمان. با رشد اقتصادی، فضای تسریع در زندگی اجتماعی، هتل در زندگی مردم، نقش مهمی ایفا می کند. در حال حاضر بسیاری از هتل ها در حال گردش هستند که در آن مکان جغرافیایی برای افراد مشهور مشهور است، البته این پنجره ای است که نیاز به عظمت دارد. صفحه نمایش ال ای دی ال ال از تقاضای مشتریان شما برای سرمایه گذاران با مزایای اجتماعی و اقتصادی بلند مدت، قابل اندازه گیری و بلند مدت خواهد بود.

اول، Social: A، خدمات هتل و سیاست های ترجیحی را ارتقا می دهد تا تصویر هتل را افزایش دهد. B، ترویج تعهد سرویس و سایر محتوا را ارتقاء می دهد. c، زیبایی محیط هتل، ارتقاء رتبه خود و طعم را ترجیح می دهد تا جذب بیشتر مشتریان یک دوست. D، ارائه راحتی به مشتریان.

دوم، اقتصاد: قرن بیست و یکم، عصر بسیار اطلاعاتی، شرکت ها

آگاهی از تبلیغات هرگز چنان قوی نیست و در حال رشد است؛ موتورهای جستجو در فضای مجازی، الزامات اطلاعاتی گسترده؛ صفحه نمایش الکترونیکی الکترونیکی LED، محتوای اطلاعات بالا از رسانه های صفحه نمایش، بهترین رسانه های تبلیغاتی در جهان، می تواند در عرض 365 روز در سال برای انجام انواع تبلیغات تعداد نامحدودی از کسب و کار خارجی؛ در عملیات خوب، بدیهی است که در حال ایجاد فزاینده افزایش می دهد، مزایای اقتصادی فراوانی به ارمغان آورده است. گوانگژو، نمایشگاه سالن نمایشگاه چین در کنار یک صفحه نمایش بزرگ تمام رنگی، درآمد سالانه ده ها میلیون دلار برای سرمایه گذاران در ثروت؛ Xiamen Egret Plaza در: وضعیت کامل و رنگی بزرگ فقط در سه سال گذشته، بازگرداندن بیش از 500 میلیون یوان سرمایه گذاری کل، و تقریبا 200 میلیون دلار سود خالص سالانه برای سرمایه گذاران جریان مداوم سود اقتصادی است.

تجزیه و تحلیل پیشنهادی Grand Hotel برای تنظیم صفحه نمایش بزرگ الکترونیکی ال ای دی، به شما و مهمانان شما را با بزرگ، بلند مدت، خوب و اجتماعی اقتصادی به ارمغان خواهد آورد.


یک جفت: استفاده از led-screen-in-restaurants

بعدی: نه

شنژن Kingshine شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود